تزریق ژل

0 ۷۶

ژل (فیلرها)،مواد تولید شده بصورت مصنوعی هستند که برای اضافه کردن حجم،تغییر در حاشیه های صورت و پر کردن چین و چروک ها استفاده می شوند.

نواحی معمول که در آنها از تزریق فیلر و ژل استفاده می شود شامل گردن،صورت و دست ها هستند که باعث ایجاد ظاهر پرتر،صاف تر و جوان تر در فرد می شوند.

هر چند همه فیلرها به فرم ژل تولید نمی شوند ولی بدلیل اینکه اکثر مردم استفاده از این دسته مواد را بعنوان تزریق ژل می شناسند،در اینجا از این عنوان استفاده می شود.

فیلرها در دسته پرطرفدارترین اعمال زیبایی هستند چرا که نتایج استفاده از آنها فوری مشخص می شود،خطرات کمی دارد و روند تقاهت و بهبودی بدنبال تزریق آنها بسیار سریع است.

چه زمانی استفاده از ژل توصیه می شود؟

۱- اگر شما چین و چروک عمیق دور چشم ها،ابروها یا دهانتان دارید.

۲-اگر شما تمایل به تغییر در برجستگی وحجم لب و چانه و فک تحتانی تان دارید.

۳-اگر شما مایل به جراحی و اعمال تهاجمی برای جوانسازی نبوده یا به‌ دلایلی جراحی در شما مجاز نباشد.

۴-برای پرکردن یا کاهش عمق خطوط خنده ( چین های نازولبیال )

تزریق ژل یا تزریق فیلر روشی سریع برای ایجاد اصلاحات مختلف در صورت از جمله بازگرداندن و افزایش حجم صورت، افزایش حجم لب‌ها، کاهش چین‌و‌چروک و خطوط اخم و خنده و… است. امروزه تزریق ژل یا تزریق فیلر بعد از انجام بوتاکس پرکاربردترین عمل زیبایی در جهان است.
ژل‌های مورد استفاده برای تزریق دارای انواع مختلفی هستند؛ که همگی مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) هستند.

از تزریق ژل برای حجیم کردن لب، گونه و چانه استفاده می شود

 • خطوط صورت که با اسید هیالورنیک قابل تصحیح هستند عبارتند از:
 • خط اخم بین ابروها (Glabellar Lines)
 • خطوط عمودی دور دهان معمولا در افراد سیگاری(Perioral Lines)
 • خطوط گوشه دهان(Marionette Lines)
 • خطوط پیشانی
 • زخم های پوستی
 • چروکهای کنار جشم(periorbital Lines)
 • خطی که از کنار بینی به گوشه دهان متصل می شود(Nasolabial Furrows)
 • فرورفتگی چانه و گونه ها
 • واضح و حجیم کردن لب ها
 • اسکار و آکنه
 • بعضی از زخم های صورت

تزریق ژل فیلر در صورت
چهره شما از مهمترین ارکان زیبایتان محسوب می شود که گاهاً برای رفع چین و چروک یا نواقص پوستی خود می توانید با تزریق ژل در پوست صورت، به چهره ایده آل خود برسید، اما برای تزریق ژل باید بدانید هر فیلر نوع مصرفی مجزایی دارد، ژل ها عمدتاً برای تزریق در لب، گونه، اطراف چشم، پیشانی، فک و چانه مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است برخی افراد در موارد خاص از فیلرهای مخصوص برای دیگر نواحی چهره خود استفاده نمایند،

تزریق ژل دور چشم

تزریق فیلر در بدن
برای رفع نواقص پوست بدن، که معمولاً با بالا رفتن سن و یا مشکلات پوستی همراه است، می توانید از تزریق فیلر استفاده کنید. این تزریقات در همه نواحی بدن بخصوص نقاطی که در برخورد با افراد دیگر نمایان است، انجام شود. فیلر برای رفع مشکلات موضعی و سطحی پوست کاربرد بیشتری دارد که به سرعت با تزریق آن به وسیله سوزن های کانولا قابل درمان است. افرادی که به زیبایی ظاهری خود اهمیت می دهند و از چین و چروک های روی پوست خود حس ناخوشایندی دارند اقدام به تزریق ژل می کنند.

تزریق ژل در دست
در حین انجام کارهای روزمره دستان شما همیشه در معرض خطرات و آسیب های پوستی می باشند، چین و چروک های پوست دست بعد از بالا رفتن سن و دیگر آسیب های پوستی با تزریق ژل در دست امکان بهبودی خواهند داشت، از همین رو افراد بسیاری برای تزریق فیلر در دستان خود به کلینیک های زیبایی پوست مراجعه می نمایند و اقدام به تزریق فیلر برای رفع این مشکلات می نمایند، برای تزریق ژل در پوست دستان عموماً از سوزن های میکروکانولا استفاده می شود و حجم فیلر تزریقی متناسب نوع آسیب دیدگی پوست متغییر است.

تزریق ژل فیلر دست

تزریق ژل فیلر در پوست گردن
با بالا رفتن سن پوست گردن دچار چین و چروک های سطحی و گاهاً عمیقی خواهد شد که زیبایی ظاهری هر فرد را تحت تاثیر قرار خواهد داد، برای رفع این مشکل با تزریق فیلر در گردن می توان جوانی و زیبایی را برای پوست خود فراهم کنید، برای تزریق گردن از سوزن های کانولا استفاده می شود، حجم و نوع فیلر مصرفی برای گردن باید به توصیه پزشک صورت گیرد تا ماندگاری و نتیجه مورد نظر بیمار را به همراه داشته باشد.

قیمت تزریق ژل فیلر
هزینه تزریق ژل به عواملی مانند برند ژل، حجم ژل مورد نیاز، ناحیه تزریق و در نهایت منقطه ای که کلینیک در آن قرار دارد بستگی دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.